Uefa Futsal Cup: Nacional pobijedio na startu

U Zagrebu je ovog četvrtka započelo natjecanje glavne runde Futsal Cupa, a hrvatski prvak Nacional u prvom je nastupu lako pobijedio Leo, predstavnika Armenije, s 4:1.

Seriju pogodaka inicirao je Pereverzev koji je u devetoj minuti postigao autogol za 1:0 Nacionala. Do kraja poluvremena su pogađali Brazilci Junior Pereira i Matheus, nova pojačanja Nacionala, za 3:0.

U nastavku su Armenci smanjili na 1:3, dok je u zadnjim trenucima ogleda Portugalac Andre Gomes postavio konačnih 4:1.

U drugoj utakmici prvog kola kosovski Liburn je pobijedio francuski Garges Djibson 6:4, a izdvojimo četiri pogotka na tom ogledu Selmanaja, igrača Liburna.

Nacional će upravo u petak (20:30 sati) protiv Liburna igrati ogled drugog kola.

Uefa Futsal Cup, glavna runda, 1. kolo: Nacional - Leo 4:1 (Pereverzev 9.-ag, Junior Pereira 17., Matheus 20., Gomes 40./Mashumjan 22.), Liburn - Garges Djibson 6:4

Redoslijed: 1. Nacional 3, 2. Liburn 3, 3. Garges Djibson 0, 4. Leo 0