HT Prva liga: Cibalia primila sedam golova na Rujevici

Uvjerljivim nastupom nogometaši Rijeke ugrabili su nova tri boda u Hrvatski Telekom Prvoj ligi. U utakmici osmog kola Rijeka je na Rujevici pobijedila Cibaliju 7:0!

Vinkovačka momčad je u Rijeku došla s tri prvenstvene pobjede u nizu, no ovom je prilikom pala, nakon samo pet minuta igre. Toliko je bilo potrebno da domaćin povede 2:0 (Gavranović u drugoj minuti i Gorgon u petoj).

Kasnije su dodatno gostujuću mrežu pogađali Gorgon (koji je na kraju upisao hat-trick), Heber, Bradarić i Mišić, a najljepši od svih bio je pretposljednji pogodak kada je Josip Mišić „škaricama“ zabio za 6:0.

Za sada je ovih 7:0 Rijeke najuvjerljivija pobjeda u novoj sezoni HT Prve lige.

HT Prva liga, 8. kolo: Rijeka - Cibalia 7:0 (Gavranović 2., Gorgon 5., 42., 90., Heber 50., Bradarić 52., Mišić 68.)