HT Prva liga: Pobjeda Dinama u nemogućim uvjetima

U iznimno teškim, kišnim uvjetima, nogometaši Dinama pobijedili su Inter-Zaprešić 3:1 u utakmici devetog kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Za Dinamo je to osma pobjeda u sezoni (uz jedan remi), a osigurali su je već nakon desetak minuta igre, nakon kojih su vodili 2:0 (strijelci Henriquez i Soudani). Za Soudanija je ovo bio šesti pogodak u sezoni i trenutačno je prvi strijelac Lige.

Inter-Zaprešić je smanjio na 1:2 (Šarić), a u nastavku je konačan rezultat postavio Doumbija, svojim premijernim golom za Dinamo.

Za Inter-Zaprešić je ovo bio već četvrti uzastopni poraz u Prvenstvu i u sve te četiri utakmice klub iz Zaprešića je primao po tri pogotka.

HT Prva liga, 9. kolo: Inter-Zaprešić - Dinamo 1:3 (Šarić 32./Henriquez 3., Soudani 12., Doumbia 55.)