Prva HMNL: Na startu slavili Osijek Kelme i Novo Vrijeme

Započela je nova sezona u Prvoj HMNL, a počelo je pobjedama gostiju. Osijek Kelme i Novo Vrijeme slavili su identičnim rezultatom 5:2 u Vrgorcu, odnosno, u Slavonskom Brodu.

Osijek Kelme je slavio kod Vrgorca. Nakon 30 minuta igre rezultat je bio 2:2, ali do kraja su Osječani zaredali tri gola i zasluženo slavili. Trostruki je strijelac bio Andrej Pandurević.

Brod 035 se protiv Makarana držao dobro do poluvremena (1:1), ali je Novo Vrijeme do kraja došlo do sigurne pobjede. Igrač utakmice je bio Igor Osredkar s tri postignuta gola.

1. HMNL, 1. kolo: Brod 035 - Novo Vrijeme 2:5, Vrgorac - Osijek Kelme 2:5

Subota (7.10.): Nacional - Crnica (20 sati), Futsal Dinamo - Split Tommy (20 sati, uživo na HNTV-u), Square - Uspinjača (20:30 sati), Albona Potpićan - Alumnus fustalFER (20:30 sati)