Druga HNL: Dinamo II na vrhu opet prestigao Goricu

Nakon utakmica 11. kola Druge lige mjesta su na samom vrhu ponovno zamijenili Dinamo II i Gorica. Dinamo II je kod kuće pobijedio Lučko 3:0, dok je Gorica u gostima kod Sesveta odigrala 0:0 pa zagrebačka momčad sada ima 24 boda, a velikogorička 23.

Dinamo II je u drugom poluvremenu slomio Lučko kada je postigao sve pogotke. Prvi je zabio najbolji strijelac Dinama II u sezoni, Borna Miklić (60. minuta), dok je potom dva puta suparničku mrežu tresao Mario Ćuže.

Kustošija i dalje čeka na prvu pobjedu. Ovaj put je doma protiv Solina odigrala 1:1 što je za novog drugoligaša četvrti remi u sezoni. Za bod Kustošije je zaslužan Renato Pantalon koji je sedam minuta prije kraja izjednačio na 1:1. Prije toga je Solin vodio 1:0 golom Duje Ninčevića.

Dugopolje je, pak, učvrstilo treće mjesto domaćim uspjehom protiv Novigrada. Za 2:0 je zaslužan dvostruki strijelac Josip Špoljarić.

Druga HNL, 11.  kolo: Kustošija - Solin 1:1 (Pantalon 83./Ninčević 17.), Sesvete - Gorica 0:0, Dinamo II - Lučko 3:0 (Miklić 60., Ćuže 76., 86.), Dugopolje - Novigrad 2:0 (Špoljarić 20., 89.), Hajduk II - Varaždin 0:2 (Muhammed 26., Jertec 72.-11m)

Kasnije: Šibenik - Hrvatski dragovoljac (17 sati, uživo na HNTV-u)

Redoslijed: 1. Dinamo II 24, 2. Gorica 23, 3. Dugopolje 21, 4. Hajduk II 17, 5. Varaždin 17, 6. Lučko 15, 7. Solin 15, 8. Sesvete 14, 9. Novigrad 11, 10. Šibenik 10 (-1), 11. Hrvatski dragovoljac 7 (-1), 12. Kustošija 4