1. HMNL doigravanje: Crnica i Square izborili majstoricu

Malonogometaši šibenske Crnice i dubrovačkog Squarea nisu dozvolili da se četvrtfinalne serije doigravanja 1. hrvatske malonogometne lige završe u dvije utakmice.

I Crnica i Square pobijedili su svoje suparnike (Vrgorac, odnosno, Novo Vrijeme) pa će o putnicima u polufinale odlučivati treće utakmice. Domaćini će biti Vrgorac i Novo Vrijeme.

Na ogledu Crnice i Vrgorca (3:0) svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu. Robert Nospak je doveo domaćina u vodstvo, a majstoricu je s dva gola osigurao Josip Radić.

Square je još lakše ostvario pobjedu na domaćem parketu, pobijedio je Novo Vrijeme 6:1. U 22. minuti Igor Osredkar postigao je jedini gol za goste i izjednačio na 1:1, no do kraja je uslijedila kanonada gostujućih vratiju. Briljirao je s tri pogotka Antonio Konsuo, a po jedan su u pobjedi Squarea dodali Daničić, Rezo i Gašpar.

1. HMNL doigravanje, četvrtfinale (druge utakmice): Crnica - Vrgorac 3:0 (serija je izjednačena na 1-1); Square - Novo Vrijeme Apfel 6:1 (serija je izjednačena na 1-1)