1. HMNL, finale: Novo Vrijeme Apfel osvojilo povijesni naslov prvaka!

Po prvi puta u povijesti makarsko Novo Vrijeme Apfel postalo je prvakom 1. hrvatske malonogometne lige.

U četvrtoj utakmici finalne serije Novo Vrijeme je na domaćem parketu pobijedilo Split Tommy 5:2, nakon produžetaka, i tako slavilo u finalnoj seriji 3-1.

Nakon prvog poluvremena bez golova, Splićani su u 24. minuti poveli golom Fideršeka. No, vodstvo su gosti čuvali samo tri minute jer je domaći junak Duje Bajrušović izjednačio na 1:1 i tako okončano osnovnih 40 minuta.

Potom je u dodanom vremenu prvo sjajno zabio Marin Musinov za 2:1, a zatim je opet Bajrušović prevario gostujuću obranu i vratara za 3:1.

Kratku je i malu nadu Splićanima dao Perić golom u 46. za 2:3, ali su potom Osredkar i Musinov na prazna vrata zabili dva pogotka za 5:2 i nevjerojatno slavlje u Makarskoj moglo je početi.

1. HMNL, finale (četvrta utakmica): Novo Vrijeme Apfel - Split Tommy 5:2 (Bajrušović 27., 44., Musinov 42., 50., Osredkar 49. /Fideršek 24., Perić 46.), Novo Vrijeme Apfel pobijedilo je u seriji 3-1