News

1. HMNL, finale: Novo Vrijeme Apfel slavilo u Splitu i izjednačilo u seriji

Makarsko Novo Vrijeme Apfel svladalo je Split Tommy u gostima 5:2 čime je izjednačilo na 1-1 finalnu seriju 1. hrvatske malonogometne lige. Prvakom će postati momčad koja prva ostvari tri pobjede.

Podsjetimo da je u prvom finalnom susretu Split Tommy bio uvjerljiv i pobijedio 5:1. No, drugi je ogled pokazao potpuno drugo lice Makarana koji su igrali hrabro, dobro i koristili svaku priliku u susretu.

U prvom poluvremenu postignut je tek jedan gol (Đuraš za 1:0 Splita), no u nastavku su gosti "eksplodirali". Posebno se to može reći za igrača utakmice Duju Bajrušovića koji je postigao hat-trick, a još su po jedan gol za Makarane postigli Osredkar i Kazazić.

Serija se sada seli u Makarsku gdje se igraju iduće dvije utakmice (petak i nedjelja).

1. HMNL, finale (druga utakmica): Split Tommy - Novo Vrijeme Apfel 2:5 (Đuraš 7., Ćorluka 28./Bajrušović 25., 26., 40., Osredkar 33., Kazazić 37.)

(serija je izjednačena na 1-1)