1. HMNL, finale: Uvjerljivi Split Tommy na početku finalne serije

U prvoj utakmici finalne serije 1. HMNL Split Tommy je dominirao od početka do kraja te je s uvjerljivih 5:1 pobijedio Novo Vrijeme iz Makarske na domaćem parketu.

U prvih desetak minuta Splićani su već vodili 3:0 i time potpuno usmjerili tijek prvog finalnog susreta na svoju stranu. Prvi je pogodak, u četvrtoj minuti, postigao Tihomir Novak, a kasnije su poentirali i Josip Suton (sedma minuta) i Matej Fideršek (11.).

Početkom drugog poluvremena Suton je povećao na 4:0, dok je dvije minute kasnije Vuković tek, pokazalo se kasnije, postigao počasni gol za goste. Na kraju je još jednom strijelac bio Slovenac Fideršek za konačnih 5:1.

Druga se finalna utakmica također igra u Splitu, u nedjelju (20 sati), ponovno uz prijenos na Hrvatskoj nogometnoj televiziji te putem live streama na Kickoff platformi (oz.com/hntv).

1. HMNL, finale (prva utakmica): Split Tommy - Novo Vrijeme 5:1 (Novak 4., Suton 7., 24., Fideršek 11., 38./Vuković 26.)

(Split Tommy je poveo u seriji s 1-0)