1. HMNL: Pobjede vodećeg dvojca, Split Tommyja i Futsal Dinama

U petak je odigrano pretposljednje 21. kolo 1. hrvatske malonogometne lige, a pobjede su ostvarile vodeće dvije momčadi.

Split Tommy je na svom parketu svladao Crnicu 3:0 uz dva pogotka Ante Ćorluke i jedan Josipa Sutona. Pogodak nije primio ni Futsal Dinamo koji je gostovao u Osijeku i pobijedio 2:0 pogocima Hrvoja Penave i Kristijana Čekola.

Velika se borba vodi za ulazak u doigravanje, a Nacional je osvojio vrijedan bod na gostovanju u Makarskoj (3:3). Novo Vrijeme je do boda došlo golom Brita Lucasa Vinicusa (dvostruki strijelac) u 37. minuti, dok je na drugoj strani dva gola postigao Postružin.

Luda je utakmica odigrana između Alumnusa i Vrgorca. Gostili su vodili 4:1 i 5:3, no Alumnus je na kraju slavio 9:6 (tri gola Ivana Hercega, dva Filipa Pezelja).

Čak pet pogodaka postigao je Stjepan Rezo čiji je Square svladao Albonu Potpićan u gostima 7:5, iako je domaćin na poluvremenu vodio 5:3.

1. HMNL, 21. kolo: Uspinjača - Brod 035 1:1, Split Tommy - Crnica 3:0, Novo Vrijeme Apfel - Nacional 3:3, Osijek Kelme - Futsal Dinamo 0:2, Alumnus futsalFER - Vrgorac 9:6, Albona-Potpićan 98. - Square 5:7

Redoslijed: 1. Split Tommy 55, 2. Futsal Dinamo 55, 3. Novo Vrijeme Apfel 47, 4. Vrgorac 38, 5. Nacional 28, 6. Crnica 27, 7. Square 26, 8. Osijek Kelme 25, 9. Alumnus futsalFER 25, 10. Brod 035 22, 11. Uspinjača 12, 12. Albona-Potpićan 98. 5