News

1. HMNL: Split Tommy u finalu, Dinamo i Novo Vrijeme igraju majstoricu

Malonogometaši Split Tommyja izborili su finale doigravanja u 1. hrvatskoj malonogometnoj ligi.

"Dvokorakom" su Splićani prošli šibensku Crnicu, iako su u drugom ogledu, u Šibeniku, do pobjede došli na dramatičan način. Osnovnih 40 minuta završilo je 1:1 (Vuković za Crnicu, Marić za Split).

U produžetku je Crnica prva povela (Radić 43.), ali je prvo Josip Suton izjednačio (45.), a slavlje i prolaz u finale gostima je omogućio Maro Đuraš golom u 49. minuti.

Novo Vrijeme je bilo uvjerljivo protiv Futsal Dinama te je na domaćem parketu pobijedilo 4:0. Po dva su pogotka Makarani dali u oba poluvremena, prvo Farias de Souza i autogol Matoševića, dok su u nastavku precizni bili Osredkar i Bajrušović.

1. HMNL doigravanje, polufinale (druge utakmice): Novo Vrijeme - Futsal Dinamo Apfel 4:0 (serija je izjednačena na 1-1), Crnica - Split Tommy 1:1, produžeci 2:3 (Split Tommy je dobio seriju 2-0)