1. HMNL: Vedran Matošević s tri gola srušio Vrgorac

Futsal Dinamo se ne zaustavlja te je u nedjeljnoj utakmici 16. kola 1. hrvatske malonogometne lige pobijedio u Zagrebu Vrgorac 3:1.

Gosti su na poluvremenu vodili 1:0, no u nastavku je stvari u svoje ruke preuzeo Vedran Matošević koji je s tri pogotka odlučio pobjednika i sam donio 3:1 slavlje vodećoj momčadi Prvenstva.

Novo Vrijeme čvrsto drži treću poziciju. Ovom su prilikom igrači iz Makarske kao domaćini teško svladali Alumnus (5:4).

Gosti iz Zagreba propustili su veliku priliku jer su vodili 4:2. No, Novo Vrijeme je uspjelo preokrenuti, a trostruki strijelac Vedran Kazazić je u zadnjoj minuti dao gol za konačnih 5:4. Tri je gola za goste, pak, postigao Filip Pezelj.

1. HMNL, 16. kolo: Futsal Dinamo - Vrgorac 3:1, Novo Vrijeme - Alumnus futsalFER 5:4, Split Tommy - Albona-Potpićan 98. 10:1, Osijek Kelme - Uspinjača 3:1, Crnica - Brod 045 8:2, Nacional - Square 0:5

Redoslijed: 1. Futsal Dinamo 42, 2. Split Tommy 40, 3. Novo Vrijeme 37, 4. Vrgorac 26, 5. Crnica 25, 6. Osijek Kelme 24, 7. Square 21, 8. Alumnus futsalFER 19, 9. Nacional 18, 10. Brod 035 15, 11. Uspinjača 11, 12. Albona-Potpićan 98. 2

Trenutno ne postoji niti jedna povezana vijest.