1. HMNL: Vodeći Futsal Dinamo izbjegao poraz u Dubrovniku

Futsal Dinamo, vodeća momčad 1. HMNL, bio je sasvim blizu poraza u ogledu 17. kola, na gostovanju u Dubrovniku. Square je na poluvremenu vodio 4:1, a četiri minute prije kraja 4:2. No, Mihovil Prgomet je u posljednje četiri minute dva puta pronalazio put do domaće mreže i time postavio konačnih 4:4. Stjepan Rezo je za Square postigao dva gola, a Prgomet za Dinamo tri.

Novo Vrijeme je pobijedilo Uspinjaču u gostima 5:4, a opet je raspoložen pred suparničkim vratima bio Farias de Souza s dva pogotka.

Albona Potpićan, posljednji sastav ljestvice, pobijedio je na svom parketu aktualnog prvaka Nacional s 5:4. Od 16. do 36. minute domaćin je kreirao seriju od četiri pogotka te je 2:1 gostiju pretvorio u visoko vodstvo 5:2. Do kraja ogleda Nacional je tek uspio smanjiti na konačnih 4:5...

Remijem je završio ogled Osijek Kelmea i šibenske Crnice (3:3). Za domaćina je dvostruki strijelac Kajfeš izjednačio golom u posljednjoj minuti.

1. HMNL, 17. kolo: Albona-Potpićan '98. - Nacional 5:4, Square - Futsal Dinamo 4:4, Osijek Kelme - Crnica 3:3, Uspinjača - Novo Vrijeme 4:5

Subota (17.3.): Vrgorac - Brod 035 (19 sati)

Nedjelja (18.3.): Alumnus futsalFER - Split Tommy (17:30 sati)

Redoslijed: 1. Futsal Dinamo 43, 2. Split Tommy 40 (-1), 3. Novo Vrijeme Apfel 40, 4. Vrgorac 26 (-1), 5. Crnica 26, 6. Osijek Kelme 25, 7. Square 22, 8. Alumnus futsalFER 19 (-1), 9. Nacional 18, 10. Brod 035 15 (-1), 11. Uspinjača 11, 12. Albona-Potpićan '98. 5

Trenutno ne postoji niti jedna povezana vijest.