Druga HNL: Hajduk II svladao Dinamo II u Zagrebu

Druga momčad Hajduka svladala je Dinamo II u Zagrebu 2:1 u ogledu 14. kola Druge lige. Hajduk II je time prekinuo dugački niz od čak šest utakmica (tri remija i tri poraza) bez pobjede.

Utakmica je odlučena devet minuta prije kraja kada je Jerko Šeparović sigurno izveo jedanaesterac i postavio konačnih 2:1.

Hajduk II je vodio i 1:0, golom Ivana Prtajina u 12. minuti, no u 28. je izjednačio najbolji strijelac Dinama II Borna Miklić.

Dinamo II je bio bolji kroz ovu utakmicu, dva puta se drmao okvir vratiju Hajduka II, imao je domaćin još nekoliko prilika, no na kraju su Splićani uzeli puni plijen na stadionu Hitrec-Kacian.

Druga HNL, 14. kolo: Dinamo II - Hajduk II 1:2 (Miklić 28./Prtajin 12., Šeparović 81.-11m), Varaždin - Hrvatski dragovoljac 0:2 (Eller 17., 57.), Novigrad - Lučko 0:0, Dugopolje - Gorica 1:1 (Tešija 90.+5/Balić 11.-ag)

Kasnije: Sesvete - Kustošija (14 sati), Šibenik - Solin (16 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 30, 2. Gorica 27, 3. Dugopolje 26, 4. Hajduk II 21, 5. Solin 18 (-1), 6. Lučko 18, 7. Varaždin 18, 8. Sesvete 15 (-1), 9. Šibenik 14 (-1), 10. Hrvatski dragovoljac 13, 11. Novigrad 13, 12. Kustošija 10 (-1)