Druga HNL: Hrvatski dragovoljac šokirao Varaždin, pobjeda Šibenika

Nogometaši Varaždina upisali su novi iznenađujući poraz u Drugoj ligi. U ogledu 11. kola Hrvatski dragovoljac je osvojio sva tri boda u Varaždinu (2:0), a favoriziranog domaćina srušio je unutar samo tri minute drugog poluvremena. U 61. i 63. minuti gost iz Zagreba postigao je dva gola kojima se pomaknuo sa samog dna ljestvice. Strijelci su bili Josip Ćorić i Tomislav Havojić.

Zato se Šibenik i dalje drži samog vrha ljestvice. Uz utakmicu manje, Šibenik ima bod manje od vodećeg Dinama II, a ovaj put su šibenski nogometaši slavili kod Kustošije s 1:0. Jedini je gol postigao 17-godišnji Marko Bulat, velika nada šibenskog nogometa, u 39. minuti.

Ivan Prtajin pogotkom u 89. minuti odlučio je utakmicu Hajduka II i Sesveta (1:0).

Druga HNL, 11. kolo: Hajduk II - Sesvete 1:0 (Prtajin 89.), Kustošija - Šibenik 0:1 (Bulat 39.), Varaždin - Hrvatski dragovoljac 0:2 (Ćorić 61., Havojić 63.), Dugopolje - BSK 2:0 (Krstulović-Opara 66., Živković 81.), Dinamo II - Međimurje 1:0 (Çekiçi 42.), Lučko - Solin 2:0 (Roglić 40., Filipović 71.)

Ponedjeljak (5.11.): Osijek II - Zadar (14 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 22, 2. Šibenik 21 (-1), 3. Varaždin 19, 4. Osijek II 18 (-1), 5. Kustošija 16, 6. Hajduk II 16, 7. Zadar 15 (-1), 8. Lučko 15, 9. Sesvete 14, 10. Dugopolje 12 (-1), 11. Hrvatski dragovoljac 12, 12. Međimurje 11, 13. BSK 11, 14. Solin 9