News

Druga HNL: Hrvatski dragovoljac svladao Kustošiju

Subotu su u Drugoj ligi, točnije, njenom 30. kolu, otvorili nogometaši Kustošije i Hrvatskog dragovoljca derbijem začelja koji je završio pobjedom gostiju 2:1.

Gosti su poveli preko Zvonka Pamića u 23. minuti utakmica te se s minimalnim gostujućim vodstvom odlazi na predah.

U nastavku se za izjednačenje pobrinuo Kristijan Lovrić, a velika borba vladala je na terenu sve do samoga kraja. Anel Topuzović tik pred sam kraj susreta prošao je cijelu obranu domaćina i osigurao svojoj momčadi vodstvo 2:1 za konačno slavlje i važna tri boda.

Hrvatski dragovoljac tako je prestigao Kustošiju na ljestvici Druge lige te je stigao do osmog mjesta, iako svoje susrete 30. kola još moraju odigrati Solin i Lučko koji broje po 31 bod.

Druga HNL, 30. kolo: Kustošija - Hrvatski dragovoljac 1:2 (Lovrić 63./Pamić 23., Topuzović 88.)

Kasnije: Varaždin - Dinamo II (17 sati), Sesvete - Gorica (17 sati), Dugopolje - Šibenik (17 sati), Hajduk II - Lučko (17 sati), Novigrad - Solin (17 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 58, 2. Gorica 55, 3. Varaždin 49, 4. Sesvete 48, 5. Hajduk II 43, 6. Dugopolje 42, 7. Šibenik 37, 8. Hrvatski dragovoljac 33, 9. Kustošija 31, 10. Solin 31, 11. Lučko 31, 12. Novigrad 25