Druga HNL: Lučko s 2:0 bolje od Sesveta

U prvoj utakmici desetog kola Druge lige Lučko je na domaćem terenu uzelo tri boda protiv Sesveta uz pobjedu od 2:0.

Lučko je time nastavilo u pozitivnom ritmu, bila je ovo četvrta utakmica tog drugoligaša bez poraza (dvije pobjede i dva remija). Sesvete su, pak, definitivno uletjele u krizu, budući da im je ovo četvrti poraz u posljednjih pet prvenstvenih nastupa.

Lučko je na ljestvici prestiglo Sesvete, a ovaj je ogled odlučen u prvom poluvremenu kada su postignuta oba pogotka (Josip Serdarušić u desetoj i Borna Petrović u 41. minuti).

Druga HNL, 10. kolo: Lučko - Sesvete 2:0 (Serdarušić 10., Petrović 41.)

Kasnije: Dugopolje - Varaždin (15:30 sati), Novigrad - Šibenik (15:30 sati), Hrvatski dragovoljac - Dinamo II (15:30 sati), Gorica - Kustošija (15:30 sati), Solin - Hajduk II (15:30 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 20, 2. Gorica 19, 3. Hajduk II 17, 4. Dugopolje 17, 5. Lučko 15 (+1), 6. Sesvete 13 (+1), 7. Varaždin 13, 8. Solin 11, 9. Novigrad 11, 10. Šibenik 7, 11. Hrvatski dragovoljac 6, 12. Kustošija 3