Druga HNL: Po bod Hrvatskom dragovoljcu i Šibeniku

U prvom susretu četvrtog kola Druge lige nije bilo pobjednika. Nogometaši Hrvatskog dragovoljca i Šibenika odigrali su 1:1.

Već u 18. minuti golom Ivana Roce gosti su poveli i vodili su sve do 76. minute. Do tada su mogli minimalno 1:0 vodstvo i povećati, ali neke sjajne prilike iz kontranapada ostale su neiskorištene.

14 minuta prije kraja domaćin je, pak, pronašao put do izjednačenja. Šibensku je mrežu pogodio Josip Ćorić i ogled je završio podjelom bodova.

Za Šibenik je ovo već treći neodlučeni rezultat u četiri uvodne utakmice nove sezone.

Druga HNL, 4. kolo: Hrvatski dragovoljac - Šibenik 1:1 (Ćorić 76./Roca 18.), Međimurje - Sesvete (18 sati), Osijek II - Lučko (18 sati)

Subota (15.9.): Solin - Kustošija (16:30 sati), Zadar - BSK (16:30 sati), Varaždin - Hajduk II (19 sati)

Nedjeljak (16.9.): Dinamo II - Dugopolje (16:30 sati)

Redoslijed: 1. Varaždin 9, 2. Međimurje 7, 3. Dinamo II 6, 4. Lučko 6, 5. Šibenik 6 (+1), 6. Osijek II 5, 7. Hrvatski dragovoljac 5 (+1), 8. Hajduk II 4, 9. Kustošija 4, 10. Solin 4, 11. Sesvete 1, 12. Zadar 1, 13. BSK 1, 14. Dugopolje 0