Druga HNL: Premijerna pobjeda Zadra, tri boda i za Solin

U četvrtom kolu Druge lige prvu su pobjedu ostvarili nogometaši Zadra. Na domaćem su terenu Zadrani svladali BSK Bijelo Brdo 1:0. Jedini je pogodak postigao Antonio Repić u 14. minuti čime je ostavio BSK na čekanju kada je u pitanju premijerno drugoligaško slavlje. Završnicu su gosti odigrali s igračem manje (Šimičić, 84.).

Istim rezultatom Solin je bio bolji od Kustošije. Duje Ninčević je u 39. minuti postigao jedini gol u susretu, a od 49. minute domaćin jeigrao s igračem manje (Ćurić), ali je uspio zadržati taj gol prednosti.

Druga HNL, 4. kolo: Solin - Kustošija 1:0 (Ninčević 39.), Zadar - BSK 1:0 (Repić 14.), Varaždin - Hajduk II (19 sati), Međimurje - Sesvete 1:1 (Pajić 56./Jovičević 48.), Osijek II - Lučko 0:0, Hrvatski dragovoljac - Šibenik 1:1 (Ćorić 76./Roca 18.)

Nedjeljak (16.9.): Dinamo II - Dugopolje (16:30 sati)

Redoslijed: 1. Varaždin 9 (-1), 2. Međimurje 8, 3. Lučko 7, 4. Solin 7, 5. Dinamo II 6 (-1), 6. Šibenik 6, 7. Osijek II 6, 8. Hrvatski dragovoljac 5, 9. Hajduk II 4 (-1), 10. Kustošija 4, 11. Zadar 4, 12. Sesvete 2, 13. BSK 1, 14. Dugopolje 0 (-1)