Druga HNL: Projektil Muhara za pobjedu Dinama II

U nedjelju je odigrana derbi utakmica Druge lige, posljednja 12. kola između druge momčadi Dinama i Gorice. Slavio je Dinamo II 1:0 sjajnim pogotkom Karla Muhara u 74. minuti.

Druga je to pobjeda Dinama II protiv Gorice ove sezone i odmak od najbliže pratnje na ljestvici (Dinamo II kao prvi ima tri boda više od Dugopolja i četiri više od Gorice).

Pravi projektil je uputio Muhar, s preko 30 metara, i pogodio suparničku mrežu za slavlje svoje momčadi koje je pred kraj ogleda mogao i povećati Borna Miklić, ali je pogodio okvir vratiju.

No, i Gorica mora žaliti za bod(ovima) jer je u prvom poluvremenu Dinko Horkaš, vratar domaćina, obranio jedanaesterac i spriječio vodstvo Velikogoričana.

Druga HNL, 12. kolo: Dinamo II - Gorica 1:0 (Muhar 74.), Varaždin - Novigrad 0:0, Dugopolje - Hrvatski dragovoljac 1:0 (Klepač 15.), Šibenik - Lučko 0:0, Sesvete - Solin 0:1 (Cicijelj 90.+1), Kustošija - Hajduk II 1:0 (Al Tharwan 32.-11m)

Redoslijed: 1. Dinamo II 27, 2. Dugopolje 24, 3. Gorica 23, 4. Solin 18, 5. Varaždin 18, 6. Hajduk II 17, 7. Lučko 16, 8. Sesvete 14, 9. Šibenik 14, 10. Novigrad 12, 11. Hrvatski dragovoljac 7, 12. Kustošija 7