Druga HNL: Remi Hajduka II i Sesveta

U posljednjem susretu 13. kola Druge lige nogometaši Hajduka II i Sesveta remizirali su na Poljudu (1:1).

Nijedna momčad ne može biti zadovoljna takvim epilogom (Hajduk II pogotovo), ali su barem prekinuli vlastite crne serije. Hajduk II je, naime, izgubio u posljednje tri utakmice za redom u Drugoj ligi, dok su Sesvete upisale remi i tri poraza u zadnje četiri utakmice, a u nijednom od ta četiri ogleda Sesvete nisu zabile nijedan pogodak.

Marijo Dučkić je nakon deset minuta igre doveo Sesvete u vodstvo (1:0), dok je za domaćina izjednačio Ante Palaversa u nadoknadi prvog poluvremena.

U 58. minuti je igrač Hajduka Tonio Teklić dobio drugi žuti karton čime je Hajduk II spašavao barem jedan domaći bod.

Druga HNL, 13. kolo: Hajduk II - Sesvete 1:1 (Palaversa 45.+1/Dučkić 10.), Kustošija - Varaždin 1:0 (Hanžek 28.), Solin - Dinamo II 0:3 (Miklić 74., Božić 76., 84.), Lučko - Dugopolje 0:0, Gorica - Šibenik 1:0 (Zenko 55.), Hrvatski dragovoljac - Novigrad 2:1 (Majstorović 48.-11m, 90.-11m/Pilj 80.)

Redoslijed: 1. Dinamo II 30, 2. Gorica 26, 3. Dugopolje 25, 4. Hajduk II 18, 5. Solin 18, 6. Varaždin 18, 7. Lučko 17, 8. Sesvete 15, 9. Šibenik 14, 10. Novigrad 12, 11. Hrvatski dragovoljac 10, 12. Kustošija 10