Druga HNL: Šibenik s 2:0 dobio derbi protiv Varaždina

Veliki derbi kompletne Druge lige odigran na Šubićevcu dobio je domaćin. Šibenik je s 2:0 svladao Varaždin i tako najvećem suparniku na putu prema HT Prvoj ligi pobjegao na pet bodova (uz utakmicu manje). Sjajna mlada zvijezda Šibenika Marko Bulat postigao je prvi pogodak u 20. minuti, dok je odmah na početku drugog poluvremena Prince Obeng Ampem iskosa naciljao za 2:0 čime su zabetonirana tri domaća boda. Šibenik je bio bolji tijekom derbija te je zasluženo dodatno produbio krizu Varaždinaca.

Zadar je prosuo tri boda kod Solina (2:2). Vodio je golom Lepinjice i autogolom Jurića 2:0, no u 88. je izjednačio Grubišić, a u 90. je bod Solinu osigurao Pavlinović.

Remijem je završio i susret Lučkog i Dugopolja (1:1). Gosti su poveli već u prvoj minuti pogotkom Prelčeca, dok je na 1:1 izjednačio Ceraj u 54. minuti.

Druga HNL, 12. kolo: Šibenik - Varaždin 2:0 (Bulat 20., Ampem 49.), Solin - Zadar 2:2 (Jurić 73.-ag, Grubišić 88., Pavlinović 90.+2/Lepinjica 61.), Lučko - Dugopolje 1:1 (Ceraj 54./Prelčec 1.), Međimurje - Osijek II (18 sati)

Petak: Hrvatski dragovoljac - Dinamo II 0:1 (Bagarić 39.), Sesvete - Kustošija 3:0 (Tolić 48., 90.+2, Vasilj 74.)

Nedjelja (11.11.): BSK - Hajduk II (13:30 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 25 (+1), 2. Šibenik 24, 3. Osijek II 21, 4. Varaždin 19 (+1), 5. Sesvete 17 (+1), 6. Kustošija 16 (+1), 7. Hajduk II 16, 8. Zadar 16 (+1), 9. Lučko 16 (+1), 10. Dugopolje 13, 11. Hrvatski dragovoljac 12 (+1), 12. Međimurje 11, 13. BSK 11, 14. Solin 10 (+1)