Druga HNL: Sjajne "škarice" Drožđeka za tri boda Varaždina

U prvoj utakmici 31. kola Druge lige Varaždin je u gostima pobijedio Lučko 3:2 i time učvrstio svoje treće mjesto na ljestvici. Lučko je nakon ovog poraza u još većim problemima kada je u pitanju borba za ostanak u drugoligaškom društvu.

Utakmicu je odlučio Domagoj Drožđek, prvi strijelac Druge lige, koji je u 75. minuti sjajnim "škaricama" u padu pogodio za 3:2 i tako osigurao novu pobjedu svoje momčadi.

Prije toga je Lučko povelo golom Petrovića u šestoj minuti iz jedanaesterca. Varaždin je potom okrenuo rezultat u nastavku (strijelci Glavica u 58. i Golubar u 69.), ali se potom "u igru" Lučko vratilo golom za 2:2 Knezovića u 73. minuti.

Ipak, samo dvije minute kasnije fantastična reakcija Drožđeka odlučila je utakmicu, a za Drožđeka je to bio 15. prvenstveni gol u sezoni.

Druga HNL, 31. kolo: Lučko - Varaždin 2:3 (Petrović 6.-11m, Knezović 73./Glavica 58., Golubar 69., Drožđek 75.)

Kasnije: Dinamo II - Sesvete (17 sati), Gorica - Dugopolje (17 sati), Solin - Hajduk II (17 sati), Hrvatski dragovoljac - Novigrad (17 sati), Šibenik - Kustošija (17 sati)

Redoslijed: 1. Dinamo II 58, 2. Gorica 58, 3. Varaždin 55 (+1), 4. Sesvete 48, 5. Hajduk II 46, 6. Dugopolje 43, 7. Šibenik 38, 8. Hrvatski dragovoljac 33, 9. Kustošija 31, 10. Solin 31, 11. Lučko 31 (+1), 12. Novigrad 28