Druga HNL: Uvjerljive Sesvete, Osijek II slavio kod Kustošije

U petak su odigrane prve dvije utakmice sedmog kola Druge lige, a tri su boda osvojili igrači Sesveta i Osijeka II.

Sesvete su upisale drugu pobjedu u sezoni. Vrlo lako su na domaćem travnjaku svladale Solin 3:0 kojeg je načeo Mikulić golom već u trećoj minuti. Sesvete su i definitivno osigurale tri boda početkom drugog poluvremena kada su golove zabili Vasilj (57.) i Dago Nadrey (63. minuta).

Osijek II gostovao je kod Kustošije te pobijedio s minimalnih 1:0. U 52. minuti dogodio se ključni trenutak dvoboja, a strijelac je za slavonsku momčad bio Mihail Caimacov.

Druga HNL, 7. kolo: Sesvete - Solin 3:0 (Mikulić 3., Vasilj 57., Dago Nadrey 63.), Kustošija - Osijek II 0:1 (Caimacov 52.)

Subota (6.10.): Zadar - Hajduk II (14:30 sati), Lučko - Hrvatski dragovoljac (15:30 sati), Dugopolje - Međimurje (16:30 sati), Varaždin - Dinamo II (17 sati, uživo na HNTV-u)

Nedjelja (7.10.): BSK - Šibenik (15:30 sati)

Redoslijed: 1. Varaždin 15, 2. Šibenik 12, 3. Osijek II 12 (+1), 4. Međimurje 11, 5. Kustošija 10 (+1), 6. Dinamo II 9, 7. Sesvete 8 (+1), 8. Lučko 8, 9. Zadar 8, 10. Hrvatski dragovoljac 8, 11. Hajduk II 7, 12. Solin 7 (+1), 13. BSK 4, 14. Dugopolje 3