Hrvatski nogometni kup: Inter-Zaprešić uvjerljiv protiv Vinogradara

Nogometaši zaprešićkog Intera prvi su izborili polufinale Hrvatskog nogometnog kupa. Na domaćem terenu Inter-Zaprešić je s 3:0 svladao Vinogradar, ponajbolju trećeligašku momčad u Hrvatskoj.

Već nakon dvadesetak minuta igre Inter-Zaprešić trasirao je put prema polufinalu s dva pogotka. Komnen Andrić je u 12. minuti pogodio za 1:0, dok je Karlo Muhar u 23. povećao na 2:0.

Određena se prilika za Vinogradar pojavila u 32. minuti kada je domaći igrač Josip Brezovec dobio drugi žuti karton.

U drugom poluvremenu izmjenjivale su se prilike na obje strane, a realizirana je jedino ona u 76. minuti kada je Tomislav Bosec postigao gol za 3:0 čime je i definitivno potvrđen prolazak Inter-Zaprešića u polufinale.

Hrvatski nogometni kup, četvrtfinale: Inter-Zaprešić - Vinogradar 3:0 (Andrić 12., Muhar 23., Bosec 76.)