HT Prva liga: Argentinac Mierez slomio Inter u Zaprešiću

U Zaprešiću je odigrana prva utakmica sedmog kola Hrvatski Telekom Prve lige. Premijernu je pobjedu u sezoni izborila pulska momčad koja je slavila 2:1.

Zaprešićani su bili mnogo bolji tijekom cijele utakmice. Domaći su igrači imali brojne prilike, ali osim što nisu iskoristili svoje trenutke pred pulskim vratima, dva puta ih je pokopao 21-godišnji Argentinac Ramon Mierez.

Prvi je gol Argentinac postigao u 20. minuti za 1:0, a nakon oduzete lopte i solo prodora u 87. je pogodio za prvu pobjedu Puljana u sezoni.

Kada nije išlo iz igre uspio je domaćin postići pogodak iz jedanaesterca (79. minuta, Komnen Andrić), ali i to je bilo premalo za bod.

HT Prva liga, 7. kolo: Inter-Zaprešić - Istra 1961 1:2 (Andrić 79.-11m/Mierez 20., 87.)