HT Prva liga: Dva preokreta, pobjeda Inter-Zaprešića

Dramatična i puna preokreta bila je prva utakmica 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojoj je Inter u Zaprešiću svladao Cibaliju 3:2.

Inter-Zaprešić je prvi gol postigao nakon točno 30 sekundi (!), iz blizine je glavom precizan bio Vlatko Blažević. No, Cibalia nije uopće bila uzdrmana tim ranim šokom, već je do kraja poluvremena okrenula rezultat u 2:1, uz dva pogotka Ivana Galića (10. i 45. minuta).

Odmah na početku drugog poluvremena Komnen Andrić je iz jedanaesterca izjednačio na 2:2, dok su u prave probleme Vinkovčani upali u 68. minuti kada je drugi žuti karton dobio Zvonimir Bilić. Samo dvije minute kasnije utakmica je odlučena, a završilo je kako je i počelo - pogotkom Vlatka Blaževića.

HT Prva liga, 19. kolo: Inter-Zaprešić - Cibalia 3:2 (Blažević 1., 70., Andrić 50.-11m/Galić 10., 45.)