HT Prva liga: Gorgon i Murić pogodili za pobjedu Rijeke

U prvom susretu 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige nogometaši Rijeke svladali su na Rujevici Istru 1961 s 2:0.

Rijeka je bila bolja, pogotovo u prvom poluvremenu, a u 43. minuti domaćin je i došao do vodstva kada je Alexander Gorgon nadvisio sve suparničke igrače i glavom, nakon kornera, pogodio za 1:0. Do tada je, pak, sjajno branio vratar Puljana Josip Čondrić i spašavao svoju momčad.

Deset minuta prije kraja gosti su imali sjajnu priliku za izjednačenje, no Dani Ndi je pogodio okvir vrata, ali je zato u 92. minuti precizan bio Robert Murić i postavio konačnih 2:0.

Zanimljivo je reći da je ovo bila četvrta utakmica u nizu kako su Puljani ostali bez postignutog pogotka. Nakon poraza na Maksimiru i u Gradskom vrtu, Puljani su tako pali i na Rujevici.

HT Prva liga, 23. kolo: Rijeka - Istra 1961 2:0 (Gorgon 43., Murić 90.+2)