HT Prva liga: Gorica pobijedila i produbila krizu Rijeke

Nogometaši Gorice ostvarili su još jednu veliku pobjedu u HT Prvoj ligi. S 2:1 su Velikogoričani na domaćem terenu svladali Rijeku u susretu desetog kola.

Gosti su vodili 1:0, ali ni to im nije bilo dovoljno da prekinu vrlo loš prvenstveni niz. Naime, bila je ovo šesta ligaška utakmica kako Rijeka nije osjetila užitak pobjede. U tom je razdoblju Rijeka upisala dva poraza i četiri remija.

Rijeka je povela iz jedanaesterca, u 45. minuti Jakov Puljić je pogodio za 1:0. No, u nastavku je Gorica okrenula rezultat golovima Zwolinskog u 54. (njegov sedmi pogodak u Prvenstvu) i Atiemwena u 80. minuti.

U lijepu domaću priču uklopio se i vratar Kahlina koji je u 86. minuti obranio jedanaesterac Puljiću i time spriječio remi u Velikoj Gorici.

HT Prva liga, 10. kola: Gorica - Rijeka 2:1 (Zwolinski 54., Atiemwen 80./Puljić 45.-11m)