HT Prva liga: Hajduk se u završnici spasio poraza

U derbi susretu 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige Hajduk i Osijek su na Poljudu remizirali odigravši 1:1.

Tako su ostali na istim pozicijama na ljestvici, na drugom i trećem mjestu, s istim brojem bodova.

Osijek je bio sasvim blizu pobjede u Splitu, budući da je sve do sudačke nadoknade vodio 1:0. No, Said Ahmed Said je u 91. minuti iz gužve pogodio za 1:1 i time ispravio raniji promašaj u prvom dijelu kada je pogodio okvir vratiju.

Osijek je mudro na startu utakmice odbio nalete domaćina koji su se nizali, a na drugoj je strani u 38. minuti prvi suparničku mrežu naciljao Alen Grgić za 1:0 Osijeka.

Potom su gosti držali vodstvo sve do samog kraja kada je Hajduk ipak uspio iščupati jedan bod u ovom derbi susretu.

HT Prva liga, 17. kolo: Hajduk - Osijek 1:1 (Said 90.+1/Grgić 38.)