HT Prva liga: Istra 1961 protutnjala Vinkovcima

Nogometaši Istre 1961 na više nego uvjerljiv način svladali su Cibaliju u Vinkovcima (4:1) u ogledu 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Za Puljane je to prva gostujuća pobjeda u sezoni s kojom su se na ljestvici izjednačili s današnjim suparnikom (po 13 bodova).

Već nakon 12 minuta igre bilo je 2:0 za goste, Ofosu je zabio prvi, a Gotal drugi pogodak. Kasnije je Sandro Gotal još jednom zatresao domaću mrežu (iz jedanaesterca) te Tome Kitanovski za velikih 4:0 pulske momčadi. Ante Kordić je tek u 55. minuti uspio postići počasni gol za Cibaliju.

Recimo da je gostujući igrač David Puclin u 86. minuti zaradio isključenje (dva žuta kartona).

HT Prva liga, 15. kolo: Cibalia - Istra 1961 1:4 (Kordić 55./Ofosu 5., Gotal 12., 52.-11m, Kitanovski 23.)