News

HT Prva liga: Lokomotiva drugi put za redom pobijedila Dinamo

U prvom susretu 34. kola HT Prve lige Lokomotiva je u Kranjčevićevoj ulici svladala Dinamo 3:1. Druga je to pobjeda za redom Lokomotive protiv Dinama koji je propustio prvu "meč loptu" za naslov prvaka Hrvatske.

Lokomotiva je uraganski otvorila utakmicu pa je Radonjić u četvrtoj minuti poentirao za 1:0, dok je Krstanović u 13. povećao na 2:0.

Bila je to potpuno otvorena utakmica tako da su se sjajne prilike izmjenjivale na obje strane. Mogla je Lokomotiva povećati vodstvo, a mogao se i Dinamo rezultatski približiti. Učinio je to u 66. minuti kada je Soudani realizirao jedanaesterac za 1:2.

No, do kraja Dinamo nije došao do izjednačenja (propustio je niz odličnih prilika), već je Lokomotiva potvrdila pobjedu (gol Šunjića u 94. minuti za 3:1).

Za Lokomotivu je ovo peta prvenstvena pobjeda u posljednjih šest utakmica (uz jedan remi).

HT Prva liga, 34. kolo: Lokomotiva - Dinamo 3:1 (Radonjić 4., Krstanović 13., Šunjić 90.+4/Soudani 66.-11m)