HT Prva liga: Lokomotiva vodila 2:0 pa izgubila 2:3 od Zaprešićana

Inter iz Zaprešića pobijedio je u gostima Lokomotivu 3:2 u dvoboju 26. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Kiša je dugo vremena prijetila odgoditi ovaj susret, no na kraju se ipak igralo i, iako su uvjeti bili iznimno teški, 90 minuta je donijelo dramatiku, borbenost i veliki preokret.

Lokomotiva je imala, činilo se, ugodno 2:0 vodstvo (Kolinger u 13. i Krstanović u 42. minuti), ali Zaprešićani su bili daleko od slomljene momčadi.

S dva gola Komnen Andrić je izjednačio, a do pobjede su gosti došli 11 minuta prije kraja kada je Toni Datković postigao autogol za konačnih 3:2 Inter-Zaprešića.

U završnici je sjajnu priliku za 3:3 propustio Majer, a Lokomotiva je ogled završila s deset igrača (isključenje Barića).

HT Prva liga, 26. kolo: Lokomotiva - Inter-Zaprešić 2:3 (Kolinger 13., Krstanović 42./Andrić 45.-11m, 62., Datković 79.-ag)