News

HT Prva liga: Lokomotiva zaustavila pobjednički niz Rudeša

U prvom susretu 30. kola Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je, kao gost u Kranjčevićevoj ulici, pobijedila Rudeš 2:1.

Time je zaustavljena serija od tri pobjede Rudeša, a Lokomotiva je tri boda osvojila tako što je gubila 0:1, a potom realizirala dva jedanaesterca za pobjedu.

Golom Fazlija u 15. minuti Rudeš je poveo 1:0, no u drugom poluvremenu su uslijedili jedanaesterci za Lokomotivu. U 48. minuti je precizan bio Lovro Majer, a u 75. Bojan Knežević.

Do kraja je Rudeš pokušao osvojiti barem bod, presing se pojačao nakon 83. minute kada je igrač Lokomotive Šunjić dobio crveni karton, no rezultat se više nije mijenjao.

HT Prva liga, 30. kolo: Rudeš - Lokomotiva 1:2 (Fazli 15./Majer 48.-11m, Knežević 75.-11m)