HT Prva liga: Luda završnica na derbiju začelja, Rudeš pobijedio Cibaliju

U derbiju začelja, u nevjerojatnoj završnici utakmice 32. kola HT Prve lige, Rudeš je na domaćem terenu pobijedio Cibaliju 3:2.

Rudeš sada ima 30 bodova i prilično bježi dvojcu s dna ljestvice (Istra 1961 ima 25, a Cibalia 24 boda). A, sve je moglo biti bitno drugačije jer je Cibalia u 90. minuti ovog ogleda vodila 2:1 (Marko Dabro je u 90. postigao gol za vodstvo Vinkovčana).

No, to nije bilo dovoljno niti za pobjedu gostiju, a niti za bod jer je veliki junak Rudeša Samir Fazli u nadoknadi postigao dva pogotka (u 94. i 96. minuti)!

Uključujući prvi pogodak Fazlija na utakmici bio je to njegov hat-trick za spektakularno slavlje igrača Rudeša.

HT Prva liga, 32. kolo: Rudeš - Cibalia 3:2 (Fazli 7., 90.+4, 90.+6/Galić 45.+1, Dabro 90.)