HT Prva liga: Na Poljudu bez golova po olujnoj buri

Žestoka bura pokvarila je ogled 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige između Hajduka i Gorice koji je završio bez pogodaka (0:0).

Jaki vjetar ometao je nogometaše obje momčadi, a "niz buru" u prvom poluvremenu igrala je Gorica i pritom su gosti imali bolje prilike za pogodak, dok je u nastavku bura pomagala Hajduku koji je dominirao, ali nije stvorio prave prilike koje bi mogle rezultirati pogotkom.

Opasnije je, tijekom 90 minuta, bilo u domaćem šesnaestercu, ali je dvije odlične prilike propustio poljski nogometaš Zwolinski. U samoj završnici Hajduk je pojačao ritam, no Ismajli, Caktaš i Gyurcso nisu uspjeli svladati Kahlinu.

Gorica je tako i dalje na petom mjestu i ima bod više od šestoplasiranog Hajduka.

HT Prva liga, 22. kolo: Hajduk - Gorica 0:0