HT Prva liga: Osijek u drugom poluvremenu razbio Rudeš

Nogometaši Osijeka u 11. kolu Hrvatski Telekom Prve lige pobijedili su s uvjerljivih 4:1 Rudeš u gostima.

Rudeš je tako ostao zabetoniran na dnu ljestvice i bez pobjede u ovoj sezoni, dok je Osijek po sedmi put trijumfirao u sezoni, a čak treći put u nizu u gostima.

Rudeš je golom Tomislava Mrkonjića čak i poveo u devetoj minuti te je vodio do početka drugog poluvremena. A, tada je unutar samo sedam minuta Osijek zabio tri gola (Škorić 53., Marić 55. i Hajradinović iz jedanaesterca u 59.) za bijeg na dva gola prednosti.

Pobjedu je gostima i definitivno potvrdio Gabrijel Boban golom u 81. minuti za 4:1.

HT Prva liga, 11. kolo: Rudeš - Osijek 1:4  (Mrkonjić 9./Škorić 53., Marić 55., Hajradinović 59.-11m, Boban 81.)