HT Prva liga: Osijek uvjerljiv u Zaprešiću

Nogometaši Osijeka uvjerljivo su pobijedili Inter u Zaprešiću 3:0 u dvoboju devetog kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Osječki su nogometaši tako brzopotezno nadoknadili gubitak bodova s posljednje domaće utakmice kada je Gorica pobijedila 1:0 na Gradskom vrtu.

Osijek je slomio Zaprešićane u drugom poluvremenu. Mirko Marić je u 67. minuti postigao prvi pogodak na utakmici. Samo tri minute kasnije domaći igrač Dalić dobio je drugi žuti karton, a Petar Bočkaj, majstor slobodnih udaraca, je u 71. postigao upravo takav pogodak za 2:0.

Dvije minute prije kraja povratnik u redove Osijeka Gabrijel Boban zaključio je priču golom za 3:0.

HT Prva liga, 9. kolo: Inter-Zaprešić - Osijek 0:3 (Marić 67., Bočkaj 71., Boban 88.)