HT Prva liga: Pad Osijeka u Zaprešiću

U prvom susretu 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige Inter je u Zaprešiću pobijedio drugoplasirani Osijek s uvjerljivih 3:1.

Za Inter-Zaprešić je ovo već treća pobjeda u posljednje četiri prvenstvene utakmice. Bez pobjede je ostao jedino u Puli (1:1) i to doslovno u posljednjim trenucima ogleda.

Inter-Zaprešić je u vodstvo došao u 31. minuti golom Vedrana Dalića, a na samom kraju prvog dijela Tomislav Mazalović je realizirao jedanaesterac i povećao na 2:0.

Nikola Rak je u 78. zaslužan i za treći gol Zaprešićana, a favorizirani Osijek je tek stigao do počasnog pogotka u 80. minuti kada je strijelac bio Gabrijel Boban.

Ova pobjeda odvela je Inter-Zaprešić na peto mjesto ljestvice.

HT Prva liga, 15. kolo: Inter-Zaprešić - Osijek 3:1 (Dalić 31., Mazalović 45.-11m, Rak 78./Boban 80.)