HT Prva liga: Pet golova Rijeke protiv Rudeša

Nogometaši Rijeke lako su ostvarili drugu pobjedu pod trenerskim vodstvom Igora Bišćana.

U susretu 13. kola HT Prve lige Rijeka je na Rujevici pobijedila posljednjeplasirani Rudeš s 5:1. Za Rijeku je to druga najuvjerljivija prvenstvena pobjeda u sezoni (nakon 4:0 protiv Inter-Zaprešića).

Gorgon je u 19. minuti realizirao jedanaesterac za 1:0, no gosti su preko Pantalona izjednačili u 27. minuti. Na poluvrijeme se ipak otišlo s prednošću domaćina (Heber u 45.), a u nastavku su pobjedu Rijeke dodatno podebljali Čolak, novim golom Heber i Puljić za konačnih 5:1.

Rudeš i dalje ostaje čvrsto na posljednjem mjestu ljestvice (samo dva remija i 11 poraza), dok se Rijeka približila četvrtoj Gorici na dva boda.

HT Prva liga, 13. kolo: Rijeka - Rudeš 5:1 (Gorgon 19.-11m, Heber 45., 69., Čolak 54., Puljić 83./Pantalon 27.)