HT Prva liga: Peta gostujuća pobjeda Gorice u nizu!

Sjajna serija gostujućih rezultata Gorice nastavljena je i u 12. kolu Hrvatski Telekom Prve lige.

Velikogoričani su u Zaprešiću svladali Inter 3:1 i tako upisali petu pobjedu u gostima u nizu! A, ovaj put su do uspjeha došli, iako su igrali bez svog prvog strijelca Zwolinskog.

Ali, unatoč tome Gorica nije imala napadačkih problema. Čak štoviše, nakon što je Komnen Andrić zabio u desetoj minuti za vodstvo Inter-Zaprešića, uslijedio je uzvrat u vidu tri gostujuća pogotka.

Matija Dvorneković je izjednačio u 32. minuti. U 43. je Iyayi Atiemwen doveo Goricu u vodstvo, a u 49. je Mario Marina potvrdio novu veliku pobjedu svog sastava.

HT Prva liga, 12. kolo: Inter-Zaprešić - Gorica 1:3 (Andrić 10./Dvorneković 32., Atiemwen 43., Marina 49.)