HT Prva liga: Po pogodak i bod za Lokomotivu i Slaven Belupo

U dvoboju 16. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Zagrebu nogometaši Lokomotive i Slaven Belupa remizirali su odigravši 1:1. Klub iz Koprivnice je odigrao čak deveti put neodlučeno u aktualnoj sezoni te je po broju remija (devet) rekorder u Ligi.

Lokomotiva je bolje otvorila utakmicu, diktirala je tempo, ali prvi se pogodak dogodio na drugoj strani. Iz jedanaesterca je Roei Gordana u 50. minuti doveo gostujući sastav u vodstvo.

Do kraja susreta Lokomotiva je ipak uspjela postići jedan pogodak (Uzuni u 80. minuti) čime je zadržala barem jedan bod na svom stadionu. No, za Lokomotivu je ovo bila treća ligaška utakmica u nizu bez pobjede.

HT Prva liga, 16. kolo: Lokomotiva - Slaven Belupo 1:1 (Uzuni 80./Gordana 50.-11m)