HT Prva liga: Premijerna pobjeda u sezoni Slaven Belupa

U subotu su zaostalu utakmicu četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrali Slaven Belupo i zaprešićki Inter.

Pobijedio je Slaven Belupo 2:1 što mu je, nakon četiri remija i jednog poraza, bila premijerna pobjeda u sezoni.

Domaćin je poveo u 41. minuti golom Francuza Jean Philippea Mendyja, a prednost su Koprivničani povećali u 65. pogotkom Izraelca Roeija Gordane. No, Inter-Zaprešić, koji je tijekom utakmice imao više boljih prilika, smanjio je golom Komnena Andrića samo šest minuta kasnije.

Mogli su gosti i do boda, ali su u završnom dijelu susreta propustili nekoliko odličnih prilika. Recimo i da je tijekom drugog dijela s klupe isključen gostujući trener Toplak.

HT Prva liga, zaostala utakmica 4. kola: Slaven Belupo - Inter-Zaprešić 2:1 (Mendy 41., Gordana 65./Andrić 71.)