HT Prva liga: Prvi poraz Bišćanove Rijeke

Nogometaši Gorice svladali su Rijeku na Rujevici 3:1 u dvoboju 19. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Za Rijeku je ovo prvi poraz od trenutka kada je klub trenerski preuzeo Igor Bišćan, a Rijeka je u 180 minuta drugog dijela sezone od maksimalnih šest osvojila samo jedan bod.

Acosty je već u šestoj minuti zabio za vodstvo Rijeke 1:0, a potom je dva puta pogađao suparnički okvir vratiju. I sve prilike do kraja utakmice domaćin je propuštao, dok je Gorica svoje koristila i na kraju ostvarila vrijednu pobjedu.

U 30. minuti Poljak Zwolinski realizirao je jedanaesterac za 1:1, dok su u drugom poluvremenu za slavlje Gorice pogađali Matija Dvorneković (57.) i Kristijan Lovrić (87.).

Zadnji prvenstveni poraz Rijeka je, zanimljivo, također upisala protiv Gorice na gostovanju (1:2).

HT Prva liga: Rijeka - Gorica 1:3 (Acosty 6./Zwolinski 30.-11m, Dvorneković 57., Lovrić 87.)