HT Prva liga: Remi Gorice i Intera, Zaprešićani izdržali s igračem manje

U drugoj subotnjoj utakmici 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige također nije bilo pobjednika. Gorica i zaprešićki Inter odigrali su 2:2.

Zaprešićani su vodili 2:0, no na kraju mogu biti zadovoljni bodom jer su od 19. minute igrali s igračem manje (u 11. i 19. minuti žute je kartone dobio Andrej Šimunec).

Već nakon šest minuta igre gosti su vodili 2:0. Strijelci su bili ovozimsko pojačanje Zaprešićana Serderov i Rak. No, u 11. minuti Gorica je smanjila na 1:2 golom Lovrića i potom sve do završnice, s igračem više, tražila preokret.

Uspjela je na kraju osvojiti "tek" bod, a u 84. minuti strijelac za 2:2 bio je Nizozemac Joey Suk.

Gorica je mogla i prije do izjednačujućeg pogotka, no početkom drugog poluvremena vratar Zaprešićana Matković obranio je jedanaesterac koji je izveo Zwolinski.

HT Prva liga, 21. kolo: Gorica - Inter-Zaprešić 2:2 (Lovrić 11., Suk 84./Serderov 4., Rak 6.)