HT Prva liga: Remi Hajduka i Rijeke na Poljudu

Derbi utakmica 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige završila je bez pobjednika. Hajduk i Rijeka su na Poljudu odigrali 1:1 čime je vjerojatno najzadovoljniji vodeći Dinamo kojem se nitko od suparnika nije dodatno približio.

Hajduk je bio aktivniji u velikom dijelu utakmice te je imao veći broj prilika. No, unatoč tome što su Splićani bili bolji u prvom poluvremenu, a i na startu nastavka, do prvog su gola stigli gosti. U 52. minuti je Antonio-Mirko Čolak postigao gol za 1:0.

No, deset minuta kasnije Mijo Caktaš je bio strijelac iz jedanaesterca za izjednačenje, nakon čega je Hajduk propustio još neke prilike za konačnu pobjedu koju nije dočekao.

U samoj završnici Čolak iz Rijeke dobio je drugi žuti, isključujući karton.

Hajduk tako i dalje čeka na pobjedu protiv Rijeke na svom Poljudu. Čeka na to od kolovoza 2011. godine...

HT Prva liga, 27. kolo: Hajduk - Rijeka 1:1 (Caktaš 62.-11m/Čolak 52.)