HT Prva liga: Remi Lokomotive i Gorice u snježnoj Kranjčevićevoj

U petak je odigrana prva utakmica 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a u snježnoj Kranjčevićevoj ulici nije bilo pobjednika. Lokomotiva i Gorica odigrali su 2:2.

Time je nastavljena prvenstvena serija bez pobjede za obje momčadi. Lokomotiva je u posljednjih pet ligaških utakmica ostvarila tri remija i dva poraza, dok je Gorica osvajanjem ovog boda barem prekinula niz od tri poraza.

Bliže je uspjehu u ovom slučaju bila Lokomotiva jer je vodila dva puta. Dejan Radonjić je u 33. minuti zabio gol za 1:0, no krajem prvog poluvremena izjednačio je Marijan Čabraja.

Lokomotiva se vratila u vodstvo golom Luke Ivanušeca u 75. minuti, ali u 88. je Iyayi Atiemwen razveselio Goricu i postigao lijepi gol iz slobodnog udarca za konačnih 2:2.

HT Prva liga, 18. kolo: Lokomotiva - Gorica 2:2 (Radonjić 33., Ivanušec 75./Čabraja 43., Atiemwen 88.)