HT Prva liga: Remi Osijeka i Lokomotive u Gradskom vrtu

Nogometaši Osijeka i Lokomotive remizirali su u Gradskom vrtu 1:1, u dvoboju 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Osijek je time treću prvenstvenu utakmicu u nizu ostao bez pobjede, dok je serija Lokomotive bez pobjede još i duža (pet susreta).

Lokomotiva je povela u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Majstorović jedanaesterac pretvorio u 1:0. No, uzvratio je u 60. minuti Mirko Marić te se u završnici dvoboja igralo vrlo otvoreno. I jedni i drugi mogu žaliti za preostala dva boda, no na kraju su ipak morali podijeliti po bod.

Osijek je ostao na trećem mjestu, dok se Lokomotiva na četvrtom bodovno izjednačila s Goricom.

HT Prva liga, 24. kolo: Osijek - Lokomotiva 1:1 (Marić 60./Majstorović 45.+1-11m)