HT Prva liga: Rijeka pobijedila Rudeš, dva gola Gorgona

Odigrana je prva utakmica 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige u kojoj je Rijeka u Kranjčevićevoj ulici svladala posljednji Rudeš s 4:2.

Rudeš je tako i dalje bez pobjede, a upisao je već 18. poraz, unatoč tome što je poveo protiv Rijeke. U 13. minuti Vilibald Vuco realizirao je jedanaesterac za 1:0. No, Rudeš je potonuo u samoj završnici prvog dijela kada je primio dva pogotka (Gorgon iz jedanaesterca u 41. i Acosty u 43.).

U nastavku je Rijeka postigla nova dva gola čime je potvrdila pobjedu (treću ove sezone protiv Rudeša). Još je jednom strijelac bio Gorgon te Puljić.

Osam minuta prije kraja Juranović je, pak, zatresao riječku mrežu i tako djelomično ublažio novi posrtaj najslabije prvoligaške momčadi.

HT Prva liga, 22. kolo: Rudeš - Rijeka 2:4 (Vuco 13.-11m, Juranović 82./Gorgon 41.-11m, 60., Acosty 43., Puljić 78.)