HT Prva liga: Rijeka s igračem manje slavila u Zaprešiću

Nogometaši Rijeke pobijedili su s novim trenerom Igorom Bišćanom u utakmici 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige.

Slavila je Rijeka u Zaprešiću protiv Intera (2:1) čime je prekinula dugački niz od čak pet ligaških utakmica bez pobjede.

No, jako je teško Rijeka ostvarila tu pobjedu pogotovo zbog činjenice što je već od 36. minute igrala s igračem manje (dva žuta kartona Lončara). Ali, unatoč tome Rijeka je vodila 2:0, a oba je gola postigao Antonio-Mirko Čolak.

Nakon drugog gola Čolaka, na terenu se strašno zakuhtalo pa su obje momčadi imale brojne dobre prilike. Domaćin je smanjio u 84. minuti golom Solomona, a na kraju je čak riječki vratar Sluga spašavao svoju momčad remija.

HT Prva liga, 11. kolo: Inter-Zaprešić - Rijeka 1:2 (Solomon 84./Čolak 10., 63.)